І відбірковий етап студентської першості світу з програмування ІСРС-2021 у південно-східній Європі

Вітаємо команду VNU2 у складі Пелеха Германа (студент 3 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки») та Матюхіна Вадима (студент 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки») із зайнятим призовим місцем у І відбірковому етапі студентської першості світу з програмування ІСРС-2021 у південно-східній Європі. Бажаємо успіхів у ІІ відбірковому етапі, який відбудеться 9.10.2021 року у м. Львів. Бажаємо успіхів!

Також вітаємо команду VNU1 у складі Ступіня Андрія, Книша Віталія та Олексюка Максима (студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Комп’ютерні науки») із участю у І відбірковому етапі студентської першості світу з програмування ІСРС-2021, який відбувся 18.09.2021 на базі Луцького національного технічного університету.