Лабораторії та мережа

Мережа лабораторій кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки об’єднує лабораторії 502, 503 та 512 і побудована на базі шлюзу scs.vnu.edu.ua, через який мережа з’єднана з корпоративною мережею університету. 520 лабораторія безпосередньо з’єднана із корпоративною мережею університету.

З публічними IP-адресами на кафедрі працюють наступні власні сервери:

На факультеті при кафедрі працює:

502 – Лабораторія безпеки та захисту інформаційних систем

503 – Лабораторія операційних систем та комп’ютерних мереж

512 – Лабораторія захисту інформації

520 – Лабораторія інформаційних технологій. Спільна лабораторія Internet Devels та ВНУ

Наявні у лабораторіях WiFi-маршрутизатори працюють у ролі безпровідних комутаторів та дозволяють підключитись студентам та викладачам до мережі лабораторій, проте керування клієнтами централізовано відбувається за допомогою інтернет-шлюзу, який виділяє IP-адреси, блокує небажані ресурси, забезпечує роботу ззовні через VPN та здійснює білінг.

Доступ до WiFi у лабораторіях (назви і пароль для студентів):

502-Air, 503-Air, 512-Air

VNU-ID