Тренінг “Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад”

2-3 листопада на базі Луцького національного технічного університету відбувся методичний тренінг з розвитку професійних компетентностей гарантів освітніх програм “Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галезевих експертних рад”. Захід відвідали гаранти освітніх програм кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки.

У перший день тренінгу відбудись наступні зустрічі:

Інституційна акредитація: моделі та можливе застосування в Україні. – Спікер: Т.Фініков, Президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету.

Цифрова трансформація: міжнародний досвід та українські практики. – Спікер: О.Лагоднюк, Заступник ректора Українського католицького університету з інформаційних технологій.

Новації у системі забезпечення якості у вищій освіті України. – Спікер: О.Хименко, Керівник секретаріату Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

Досвід впровадження програми розвитку soft skills в освітні програми університету. – Спікер:
Т.Рак, Професор «IT СТЕП Університету».

Завершився день круглим столом «Кращі практики акредитаційної діяльності та її моніторингу» за участю голів галузевих експертних рад НАЗЯВО.

Під час другого дня тренінгу науковці мали можливість взяти участь у консультативних панелях, які розділили за освітніми напрямками: обговорення за напрямком «Гуманітарні науки» проводив Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, доктор історичних наук, професор Ігор Лиман; «Соціальні і поведінкові науки» – Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, доктор економічних наук, професор Лариса Шаульська; «Інформаційні технології» – Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, кандидат технічних наук, доцент Ірина Удовик; «Природничі науки» – заступник Голови галузевої експертної ради НАЗЯВО, кандидат хімічних наук, доцент Григорій Дмитрів. Підсумки підвели на круглому столі «Акредитаційний процес та проблеми його вдосконалення».