Вебінар на тему “Захист інформації та безпека в соцмережах”

4 травня для студентів юридичного факультету проведено вебінар на тему “Захист інформації та безпека в соцмережах”.

Співорганізаторами вебінару були: Лабораторія цифрових технологій у праві юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки і кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки факультету інформаційних технологій і математики Волинського національного університету імені Лесі Українки. Спікерами були магістранти кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Михальчук Ярослав та Клестова Дарина (спеціальність 122 Комп’ютерні науки), які є практикуючими фахівцями у сфері інформаційних технологій. Модерувала зустріч Вознюк Наталія Іванівна, ст. викладач кафедри цивільно-правових дисциплін.

На вебінарі обговорили такі питання:

· безпека у соцмережах та месенджерах;

· захист особистих даних в мережі Інтернет;

· спам і фішинг: як вберегтися;

· хмарні сховища: безпечне збереження інформації (огляд функціоналу деяких хмарних сховищ даних);

· безпечний обмін інформацією (огляд функціоналу окремих файлообмінників).

Під час вебінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді.