Зустріч на тему «Introduction to High Performance Computing Applications» з одним із провідних світових експертів у галузі науки і техніки, застосування прикладних обчислювальних програм в промисловості Michael Gleaves

28 квітня в рамах програми «Share the knowledge, share the experience», що впроваджується Всесвітнім інститутом інновацій та управління змінами (World Innovation and Change Management Institute – WICMI), м. Женева, з яким факультет інформаційних технологій і математики підписав Меморандум про взаємну співпрацю, відбулася зустріч на тему «Introduction to High Performance Computing Applications» з одним із провідних світових експертів у галузі науки і техніки, застосування прикладних обчислювальних програм в промисловості Michael Gleaves. Mr. Gleaves – заступник директора Центру Хартрі у Великобританії, який є центром прикладних досліджень та інновацій HPC, AI та квантових обчислень, що спеціалізується на роботі з промисловістю Великобританії. Студенти спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Середня освіта (Інформатика)», «Середня освіта (Математика)», «Математика» та «Кібербезпека» мали змогу послухати лекцію провідного експерта, який з радістю поділився своїми знаннями та безцінним досвідом. Студенти отримали цікаву та корисну для себе інформацію та розглянули нові перспективи.