Відбувся І відбірковий етап студентської першості світу з програмування ІСРС-2022

22 жовтня 2022р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся І відбірковий етап студентської першості світу з програмування ІСРС-2022. У змаганнях взяли участь 16 студентських команд (Lutsk), та 5 учнівських команди (High School Lutsk). Волинський національний університет представляли дві команди:

VNU_1 у складі: Дударєв Андрій, Лопатюк Павло, Панасюк Мирослав (здобувачі першого року навчання освітнього ступеня “бакалавр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології).

VNU_2 у складі: Матюхін Вадим, Федоренко Костянтин (здобувачі другого року навчання освітнього ступеня “бакалавр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології), Ступінь Андрій (здобувач першого року навчання освітнього ступеня “магістр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології).

Команда VNU_1 із результатом 7 розв’язаних задач зайняла 2-ге місце у відбірковому турі, команда VNU_2 із результатом 4 розв’язаних задачі – 10 місце. Обидві команди потрапляють до наступного туру змагань, який відбудеться 5 листопада у ЛНТУ.

Кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки вітає здобувачів із високими результатами та бажає перемог і надалі.