Прийнято Регіональну програму інформатизації Волинської області “Цифрова Волинь”

Волинський національний університет та кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки тісно співпрацюють із місцевими органами самоврядування, зокрема із Волинською обласною державно адміністрацією. Декан факультету інформаційних технологій і математики доц. Світлана Яцюк та завідувач кафедрою Тетяна Гришанович входять до складу науково-технічної ради з питань формування та виконання програми інформатизації Волинської області.

Сьогодні, 1.11.2022 року відбулось чергове засідання науково-технічної ради, де було прийнято Регіональну програму інформатизації Волинської області “Цифрова Волинь” на 2023-2025 роки.

Основними завданнями практики є:

1. Організаційне та методичне забезпечення інформатизації в регіоні.
  2. Розвиток цифрових навичок мешканців області.
  3. Розвиток цифрової інфраструктури області.
  4. Розвиток технологій е-урядування та е-демократії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
  5. Інформатизація пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку області.
  6. Кібезбезпека.
  7. Цифрові можливості.