Відбулася лекція професора UKSW Мирослава Курковського

Сьогодні, 15.12.2022 р., відбулась гостьова онлайн-лекція “Математичні методи та моделі в криптографії та їх застосування”, до якої долучились здобувачі ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”. Лектор – проф., доктор габілітовани Мірослав Курковський (Інститут інформатики Університету імені кардинала Стефана Вишинського у Варшаві).

Стиудентам розповіли про основні методи, які використовуються у шифрування, про застосування бітових операцій для шифрування та продемонстрували важливість математичної підготовки у діяльності фахівця з комп’ютерних наук.

Кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки щиро вдячна Польському культурно-освітньому центру УДПУ імені Павла Тичини та особисто Ігореві Кривошеї за організацію лекції.