Відбувся захист курсових робіт студентами 3 року навчання

Курсова робота дає змогу виявити творчий та науковий потенціал студента, а також є одним із перших кроків до подальшої наукової роботи. У процесі підготовки розвиваються навички самостійного навчання та узагальнення наукових джерел з вузького питання; формулюються нові наукові проблеми, а здобувачі, що навчаються за спеціальністю “Комп’ютерні науки”, ще і розвивають техніку програмування, узагальнують знання про життєвий цикл програмного забезпечення.

Впродовж 17 листопада на кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки відбувся захист курсових робіт із розробки програмного забезпечення студентами 3 року навчання ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”. Під час публічного захисту здобувачі демонстрували програмні розробки, виконані за результатами досліджень, вміння працювати із діловою документацією та вміння вести дискусію на наукову тематику.