Воркшоп “Cyber-Physical Security of Critical Infrastructure”

Сьогодні, 1.03.2023р., здобувачі та викладачі ОП “Інформаційна безпека” долучились до воркшопу “Cyber-Physical Security of Critical Infrastructure” (Кібер-фізична безпека критичної інфраструктури), який ініційований організацією USAID (U.S. Agency for International Development). Спікери:

Kemal Akkaya – професор кафедри електротехніки та комп’ютерної інженерії Міжнародного університету Флориди. Коло його наукових інтересів включає безпеку та конфіденційність, Інтернет речей та кіберфізичні системи.

Yacoub Hanna – здобувач ступеня доктор філософії студент та асистент кафедри електротехніки та комп’ютерної інженерії Міжнародного університету Флориди.

Саме цим воркшопом розпочалась серія лекцій з Кібер-фізична безпека критичної інфраструктури, які покликані сформувати у слухачів поняття про кібер-фізичні системи та їхнє застосування. Тематика курсу також буде покривати кібер та фізичні атаки, захист специфічних комунікаційних протоколів.

У межах цього курсу передбачено не лише лекції, але й виконання практичних завдань.