Компанія GigaProg – новий партнер університету

Сьогодні, 3.03.2023 р., було підписано угоду про співпрацю між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та компанією GigaProg. GigaProg спеціалізується на створенні ефективних рішень для бізнесу, зокрема, розробляє CRM системи, API, сайти, інтернет-магазини, мобільні додатки та різного роду вебзастосунки.

Засновником та директором компанії є випускник кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки (раніше – кафедри прикладної математики та інформатики) Плясун Олександр. GigaProg є базою практик для студентів, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки (бакалаврат та магістратура), її працівники, частина яких також є нашими випускниками, активно долучаються до обговорень та рецензування освітніх програм, проведення навчальних та позанавчальних занять.

Кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки сподіваються на подальшу плідну співпрацю!