Наші студентки – учасниці міжнародного стажування

Erasmus Internships – це європейська програма, яка дозволяє студентам проходити практику у компаніях та установах за кордоном. У багатьох європейських університетах студенти можуть скористатися ними, а також поїздками на навчання за кордон у рамках програми Erasmus.

У березні Зубко Каріна, здобувачка ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, та Домбровська Анна, здобувачка ОП Інформаційна безпека, розпочали стажування у межах програми Erasmus Internships в Університеті гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша в Ченстохові на факультеті математики та інформатики.

Зубко К. розпочала стажування за спеціальністю Інформатика (Informatyka), Домбровська А. – за спеціальністю Інженерія безпеки (Inżynieria bezpieczeństwa).