Здобувачі кафедри відвідали відкриття виставки «Війна за незалежність України 2022»

16.03.2023 р. відбулось відкриття виставки «Війна за незалежність України 2022», яка підготовлена Національним військово-історичним музеєм України (м. Київ). Виставка проводиться у Просторі ідей факультету історії, політології та національної безпеки.

Банерний складник виставки демонструє головні віхи українського протистояння з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 р. На документальних фото представлені наслідки російського ракетного терору та військові злочини російських окупантів у різних населених пунктах України.

Предметний складник виставки – трофейні елементи російських військових одностроїв, знаки розрізнення підрозділів і документи, виявлені на полі бою й у звільнених містах на Київщині, а також на Південному та Східному напрямках.

*фото – Волинський національний університет імені Лесі Українки