Новий партнер університету у галузі оборони України

15 березня за сприяння кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки підписано угоду між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Науково-методичним центром кадрової політики Міністерства оборони України.

Основне призначення центру – проведення наукових досліджень з проблем формування та реалізації військової кадрової політики (на стратегічному, оперативно-тактичному та тактичному рівнях) та науково-методичного забезпечення діяльності кадрових органів Міністерства оборони України і Збройних Сил України в інтересах забезпечення обороноздатності України, розвитку Збройних Сил України.

Угода між Університетом та Центром передбачає організацію та проведення спільних науково-практичних заходів, наукове консультування, обмін інформацією з питань взаємного інтересу, залучення науковців з обох установ до проведення заходів для студентів та науково-педагогічного персоналу, проведення заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та оволодіння науковими знаннями співробітників сторін, підтримання партнерських відносин, обміну досвідом та сприяння розвитку інших можливих напрямків співпраці.

Щиро сподіваємось на плідну співапрацю!