Здобувачам розповіли про формування індивідуальної освітньої траєкторії

11.04.2023 р. відбулась зустріч здобувачів першого курсу ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології та ОП Інформаційна безпека із завідувачем кафедрою комп’ютерних наук та кібербезпеки Тетяною Гришанович та заступником декана факультету інформаційних технологій і математики Валентиною Юнчик.

Студентам розповіли про формування індивідуальної освітньої траєкторії як персонального шляху реалізації особистісного потенціалу здобувача освіти. Тетяна Гришанович ознайомила здобувачів із шляхами реалізації індивідуальної освітньої траєкторії та розповіла про вибіркові компоненти, які пропонує кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки. Валентина Юнчик ознайомила здобувачів із процедурою обрання вибіркових компонент.

Принагідно нагадуємо, що із 10 по 24 квітня 2023 року триває реєстрація на вибіркові освітні компоненти для:

– студентів 1, 2 та 3 курсів ОКР “Бакалавр”;

– студентів 1 курсу ОКР “Магістр”;

– студентів 1, 2, 3 та 4 курсів ОКР “Магістр” ОП “Медицина”;

– здобувачів освіти 1 курсу ОНР “Доктор філософії”