Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

25.04.2023 р. відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. Здобувачі кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки змагались у галузях “Комп’ютерні науки” та “Кібербезпека”. Цьогорічні роботи стосувались засобів розпізнавання образів, програмної реалізації специфічних структур даних, розробки бібліотеки для створення користувацького інтерфейсу, оптимізації систем захисту ІТС у специфічних умовах, розробки рекомендацій щодо забезпечення безпеки програмних засобів, криптографічного захисту.

За результатами засідання конкусрсної комісії було визначено переможців конкурсу та володарів дипломів ІІ та ІІІ ступенів.

Секція “Комп’ютерні науки”

Диплом Прізвище, ім’я, по батькові студентаПрізвище, ім’я, по батькові наукового керівника
Диплом І ступеня
Ступінь Андрій Петрович
Булатецький Віталій Вікторович
Диплом ІІ ступеняМакута Максим ЮрійовичГлинчук Людмила Ярославівна
Диплом ІІІ ступеняВозняк Микола Андрійович
Павленко Юлія Степанівна

Секція “Кібербезпека”

Диплом І ступеня
Шилан Валентина Юріївна
Жигаревич Оксана Костянтинівна
Диплом ІІ ступеняВащук Владислав РуслановичЖигаревич Оксана Костянтинівна
Диплом ІІІ ступеня
Шукалович Іванна
Володимирівна
Жигаревич Оксана Костянтинівна

Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників. Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!