Визначено переможців конкурсу Кращий молодий програміст ВНУ

Щорічно в межех Фестивалю науки у Волинському національному університеті проводиться конкурс “Кращий молодий програміст ВНУ”. Його метою є стимулювання активної творчої праці студентів, аспірантів та молодих науковців у процесі навчання, наукової та громадсько-організаційної діяльності, пошуку обдарованих програмістів і створення умов для їх творчого зростання.

19.05.2023 р. було підбито підсумки конкурсу та визначено переможців:

1 місцеКорнійчук Михайло, магістрант ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Напрямок: програмні продукти спеціального призначення (інструментального характеру).

Тема: “Розробка користувацького інтерфейсу мобільного застосунку для комп’ютерного моделювання”.

2 місце – Макута Максим, здобувач 4 курсу ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології

напрямок: програмні продукти прикладного призначення

Тема: “Реалізація додатку для ОС Аndroid мовою програмування Kotlin”.

3 місце – Вербецький Назарій, магістрант ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології

напрямок: веброзробки

Тема: “Розробка гібридних мобільних додатків сучасними вебінструментами”.

Щиро вітаємо переможців!