Відбувся захист кваліфікаційних робіт у майбутніх бакалаврів із комп’ютерних наук

20-21.06.2023 р. відбувались захисти кваліфікаційних робіт для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” здобувачами, що навчаються за ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”.

Голова Екзаменаційної комісії – Литвиненко Ярослав Володимирович, д.т.н., проф., професор кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Членами екзаменаційної комісії заслухано результати досліджень, проведених в межах виконання кваліфікаційної роботи. За результатами успішного захисту здобувачам було присвоєно кваліфікацію бакалавра комп’ютерних наук.

Особливо були відзначені наступні роботи:

Олексюк Максим. Аналіз інструментів платформи Telegram для створення сервісу відображення розкладу занять ВНУ. (науковий керівник Булатецький В. В.).

Федчун Кирило. Дослідження технологій blockchain для створення захищених платформ онлайн голосування. (науковий керівник Гришанович Т. О.).

Пелех Гєрман. Дослідження технологій реалізації та створення робочого прототипу хмарного буферу обміну. (науковий керівник Булатецька Л. В.).

Колектив кафедри комп’ютерних наук вітає бакалаврів із успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажає подальших успіхів у професійній та науковій діяльності.

З тематикою усіх робіт можна ознайомитись тут.