Відбулись онлайн-змагання Sikorsky CTF

1-2 липня 2023 р. відбулись змагання Capture-the-Flag (CTF) в стилі Jeopardy, створеного для перевірки та підвищення навичок студентів закладів вищої освіти та старших класів шкіл України з кібербезпеки. Змагання відбувались за підтримки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» спільно з Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Amazon Web Services (AWS).

У змаганнях взяла участь команда Волинського національного університету VNU4ata у складі:

Шепелюк Петро – ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, бакалаврат, 3 рік навчання

Ступінь Андрій – ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, магістратура, 1 рік навчання

Клівчук Дмитро – ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, бакалаврат, 4 рік навчання

Змагання відбулись у категоріях:

• Обернене проектування і аналіз шкідливого програмного забезпечення (Reverse Engineering and Malware Analysis);

• Безпека веб-застосунків (Websecurity);

• Аналіз вразливостей (Binary Vulnerability Analysis);

• Безпека мобільних застосунків (Mobile Security);

• Прикладна криптографія (Applied Cryptography);

• Стеганографія (Steganography);

• Криміналістика (Digital Forensics);

• Програмування (Professional Programming and Coding).

Команда стала 53 із 153 команд-учасниць із категорії “Університет”. Зичимо учасникам подальших перемог.

Про CTF