Відбулась освітня сесія “Кібервійна з росією: освіта в умовах нових викликів та загроз. Нове вікно можливостей для студентів”

13.10.2023 р. на базі Київського фахового коледжу зв’язку відбулась освітня сесія “Кібервійна з росією: освіта в умовах нових викликів та загроз. Нове вікно можливостей для студентів”, до якої долучились здобувачі усіх освітніх програм, для яких кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки є випусковою. Метою такої сесії стала популяризація кращих освітніх практик з кібербезпеки для студентів в умовах кібервійни; підвищення рівня обізнаності молоді стосовно нових можливостей професійної орієнтації в сфері кібербезпеки. До проведення заходу долучились органи державної влади, громадські обʼєднань та бізнес.

Теми, які обговорювались під час сесії:

Державна політика в сфері кібербезпеки.

Кращі практики з кібербезпеки в провідних закладах вищої освіти України.

Вікно можливостей для студентів.

Класні можливості професійного зростання та підвищення фахового рівня для студентів.