Здобувачі кафедри – розробники сайту меморіального проєкту

7 грудня 2023 р. у Волинському краєзнавчому музеї відбулося представлення проєкту «Небесний Легіон Волині». Це меморіальний дослідницько-пошуковий проєкт, який покликаний узагальнити та зберегти історичні факти, інформацію про загиблих у війні з росією волинян, вшанувати та увіковічнити подвиги українських воїнів. Ініціатором проєкту стала обласна Мала академія наук. Активну участь у підготовці інформації взяли слухачі академії та їх наукові керівники.

Із червня 2023 року над розробкою сайту «Небесного Легіону Волині» працювали здобувачі ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології першого (бакалаврського) рівня Олексій Юдін, Мирослав Панасюк та Максим Журавський спільно із завідувачем кафедри дизайну факультету культури та мистецтв Дмитром Авраменком.

Фото – Волинський національний університет.