Відбувся захист кваліфікаційних робіт для здобуття освітнього ступеня магістра ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології

21 та 22 грудня відбулись захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології другого (магістерського) рівня.

Голова Екзаменаційної комісії – Ярослав Литвиненко, д.т.н., проф., професор кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Члени екзаменаційної комісії – д.ф.-м.н., проф. Ярослав Пастернак, к.ф.-м.н., доц. Тетяна Гришанович.

Членами ЕК заслухано результати наукових досліджень магістрантів кафедри. Ці роботи є самостійними завершеними дослідженнями, мають актуальність, наукову новизну та спрямовані на розв’язання прикладних проблем. За результатами успішного захисту здобувачам було присвоєно кваліфікацію магістра комп’ютерних наук.

Варто відзначити роботи наступних здобувачів:

Андрій Ступінь – Дослідження особливостей розробки backend framework для мікроплат ESP із підтримкою http (TCP/IP) протоколу (науковий керівник доц. Булатецький В. В.).

Микола Ткачук – Розробка алгоритму фільтрації для управління платіжними системами. (науковий керівник проф. Собчук В. В.).

Сергій Семенюк – Розробка вебдодатку для оцінювання діяльності роботи роздрібної мережі аптек оптових цін (науковий керівник доц. Булатецька Л. В.)

Владислав Крисанов – Проєктування та розробка інформаційної системи супроводу навчального процесу закладів вищої освіти (науковий керівник доц. Гришанович Т.О.)

Михайло Гарщаль – Розробка та впровадження системи інтернету речей для збору та аналізу даних (науковий керівник проф. Собчук В. В.).