Інтернатура з Game Development та Game Art від Sigma Software University

Обожнюєш комп’ютерні ігри? Тоді це оголошення саме для тебе!
Sigma Software University відкрили набір на інтернатури – Game Development та Game Art

Якщо ти бажаєш працювати над створенням ігор, то Game Dev Internship – саме для тебе! Переходь за цим посиланням, дізнавайся усі деталі, і реєструйся.

Більше цікавишся художнім оформленням ігор? Тоді рекомендуємо тобі Game Art Internship. Реєструйся за цим посиланням.

Спеціалісти Sigma Software гарантують тобі отримання цінного практичного досвіду, корисних порад від твого професійного ментора та дійсно корисні навчальні матеріали. А від тебе тільки потрібно величезне бажання навчатися, активність та творчість і, звичайно, захоплення іграми!

Здійсни свою мрію! Подавай заявку вже сьогодні, проходь співбесіду і хай почнеться гра!