Відбувся захід до Дня безпечного інтернету

6.02 в День безпечного інтернету на факультет інформаційних технологій і математики завітали учні 9 класу Борохівської гімназії. Розпочала захід завідувачка кафедри компʼютерних наук та кібербезпеки Тетяна Гришанович. Студенти факультету та запрошені увзяли участь у обговоренні безпеки у мережі, захисту особистих даних, фішингу, шкідливого програмного забезпечення, соціальної інженерії.

Запрошений спікер – Юрій Кухарчук, інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Департаменту кіберполіції України. Юрій представив проєкт BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Під час візиту школярі також мали можливість повправлятись у практичних навичках з роботи з комп’ютерною технікою: з допомогою інженерів кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки склали персональний комп’ютер із окремих комплектуючих.