На факультеті інформаційних технологій та математики відбувся workshop, присвячений CMS Drupal

21 лютого на факультеті інформаційних технологій і математики відбувся WORKSHOP від IT Академії OxIT.

Учасники заходу – здобувачі першого року навчання освітніх програм Комп’ютерні науки та інформаційні технології, Середня освіта (Інформатика), Кібербезпека та захист інформації. В межах воркшопу студенти навчились встановлювати Drupal, визначили важливі характеристики програмного забезпечення, сфери використання готових розробок на Drupal.

Висловлюємо подяку Оксані ДЕМЧУК – керівниці ІТ-академії та Аліні ХМІЛЕВСЬКІЙ, яка є здобувачкою третього року навчання, працює у компанії DruDesk та здобуває ступінь бакалавра із використанням елементів дуальної освіти.