Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – новий партнер Університету

У лютому 2024 р був підписаний договір про співпрацю між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Дніпровським національний університетом імені Олеся Гончара. Предметом договору є обмін інформацією з питань взаємного інтересу, запрошення на конференції та інші заходи, які проводяться на базі сторін; проведення спільних науково-практичних заходів; залучення працівників сторін до проведення аудиторних занять, лекцій, екскурсій, диспутів, семінарів, конференцій, «круглих столів», практичних занять та інших заходів для студентів та науково-педагогічного персоналу; проведення заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та оволодіння науковими знаннями співробітників сторін; підтримання партнерських відносин, обмін досвідом та сприяння розвитку інших можливих напрямків співпраці.

Договір буде реалізовуватись кафедрою комп’ютерних наук та кібербезпеки зі сторони ВНУ ім. Лесі Українки та кафедрою кібербезпеки та кмп’ютерно-інтегрованих технологій зі сторони ДНУ ім. Олеся Гончара.