Здобувачі освіти відвідали семінар “Фундаментальні основи побудови крипто-стеганографічної системи”

13 березня в межах освітнього комопненту “Криптографія та стеганографія” (викладач доц. Микола Головін) здобувачі ОП Кібербезпека та захист інформації першого (бакалаврського) рівня (група ІБ-26) прослухали семінар “Фундаментальні основи побудови крипто-стеганографічної системи”. Захід організований за сприяння USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України.

Спікери:

Алла Кобозєва, доктор технічних наук, професор, зав. кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення НУ «Одеська політехніка»
Артем Соколов, доктор технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення НУ «Одеська політехніка»

Прослухавши семінар, здобувачі освіти отримали нові знання та технічні навички,  зокрема, ознайомились із загальним підходом до аналізу стану й технології функціонування захищених інформаційних систем, який безперервно удосконалюється фахівцями Національного університету «Одеська політехніка»; дізнались про новий метод розвитку фахових компетенцій здобувачів шляхом опановування фундаментальних основ побудови крипто-стеганографічної системи.