Вебінар «Актуальність та переваги .NET у світі сучасної розробки програмного забезпечення»

26 березня відбувся вебінар “Актуальність та переваги .NET у світі сучасної розробки програмного забезпечення”. Вебінар прослухали здобувачі ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології другого (магістерського) рівня вищої освіти в межах ОК Технології проектування та розробки вебресурсів (викладач доц. Віталій Булатецький) та першого (бакалаврського) рівня в межах вибіркового ОК Розробка вебдодатків ASP.Net Core MVC (викладач доц. Леся Булатецька).

Захід організовано в межах проєкту IT Future Talks від Sigma Software University в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича. IT Future Talks – це проєкт, спрямований на розвиток IT-освіти в Україні, в якому спеціалісти Sigma Software відвідують провідні університети України та діляться своїми знаннями онлайн зі студентами та викладачами.

Спікер: Максим Мар’янчук, Software Developer у Sigma Software.