Відбувся другий етап конкурсу-захисту наукових робіт

Сьогодні, 23 квітня, відбувся другий етап конкурсу-захисту наукових робіт за спеціальностями 122 Комп’ютерні науки та 125 Кібербезпека та захист інформації.

Конкурсна комісія зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки у складі проф. Ярослава Пастернака, доц. Лесі Булатецької та доц. Тетяни Гришанович прорецензувала 7 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс. Під час другого туру усі 7 робіт представлені здобувачами освіти. На основі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити наступних студентів:

Диплом І ступеняФедоренко Костянтин Олександрович3 курсБулатецька Леся Віталіївна, доцент, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки
Диплом ІІ ступеняОмельчук Анастасія Андріївна4 курсБулатецький Віталій Вікторович, доцент, кандидат фізико-математичних наук, доцент
Диплом ІІІ ступеняШепелюк Петро Вікторович4 курсПавленко Юлія Степанівна, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки

Конкурсна комісія зі спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації у складі доц.Людмили Глинчук, доц.Оксани Онищук та ст. викладача Оксани Жигаревич прорецензувала 7 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс. Під час другого туру усі 7 робіт представлені здобувачами освіти. На основі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити наступних студентів:

Диплом І ступеняЯблонський Вадим Віталійович3 курсГаращенко Володимир Вікторович, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки
Диплом ІІ ступеняНовосад Катерина Сергіївна2 курсЖигаревич Оксана Костянтинівна, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки
Диплом ІІІ ступеняКамєнєва Юлія Володимирівна2 курсЖигаревич Оксана Костянтинівна, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі.