В Університеті відбулись Дні науки

13-17 травня у Волинському національному університеті тривав Фестиваль науки.

13 травня відбулось відкриття Фестивалю на факультетах. Один із спікерів – професор кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Ярослав Пастернак. Він виступив із доповіддю на тему “Квадратурні формули для сильно осцилюючих інтегралів”.

14 травня відбулись секційні засідання XVIII Міжнародної науково-практичної конференції стеднів, аспірантів та молодих вчених “Молода наука волині: пріоритети та перспективи досліджень”. Найкращою доповіддю в секції визначено доповідь Анастасії Омельчук “Розробка інструментарію для перевірки доменних імен та ІР-адрес на зловмисність” (керівник – доц. Леся Булатецька).

17 травня відбулось підбиття підсумків загальноуніверситетських конкурсів та нагородження переможців. У конкурсі “Кращий молодий програміст” нагороджено таких здобувачів кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки:

І місце – Павло Андрущук, номінація “Програми прикладного призначення”. ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології першого (бакалаврського) рівня), 3-й рік навчання. Керівник – ст. викладач Юлія Павленко.

ІІ місце – Кирило Федчун, номінація “Програми спеціального призначення”. ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології другого (магістерського) рівня, 1-й рік навчання. Керівник – долц. Тетяна Гришанович.

ІІІ місце – Кирило Піскач, номінація “Навчальні програми”. ОП Кібербезпека та захист інформації першого (бакалаврського) рівня), 1-й рік навчання. Керівник – ст. викладач Оксана Жигаревич.

Завершився тиждень ярмарком Фестивалю науки.