Відбулась зустріч студентів-першокурсників із практичним психологом

Сьогодні, 3 жовтня, здобувачі – першокурсники, що навчаються за ОП Кібербезпека та захист інформації, Комп’ютерні науки та інформаційні технології відвідали зустріч із практичним психологом відділу молодіжної політики та соціальної роботи, к.п.н. Тетяною Кулик. Тема проведеної зустрічі – “Адаптація студента-першокурсника до умов навчання у вищому навчальному закладі”.

Студентам розповіли, як адаптуватись до навчання та сесії, як правильно скласти розклад свого робочого дня, аби дотримуватись балансу між відпочинком та навчанням, як працювати із науковими статтями та іншими ресурсами, як правильно відспоювати свою думку та приймати участь у дискусіях.

Також студенти мали можливість поспілкуватись із уповноваженою з антикорупційної діяльносту в Університеті Радиславою Петрук. Спікерка розповіла про антикорупційні політики Університету, про важливість дотримання цих політик, як здобувачами та викладачами ЗВО.