Навчання здобувачів кафедри з елементами дуальної освіти

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки ведеться активна робота у напрямку впровадження елементів дувальної освіти в освітній процес. Зокрема, у 2024 р. було оновлено положення про підготовку здобувачів освіти денної (очної) форм навчання з використанням елементів дуальної освіти. Положення регулює засади впровадження елементів дуальної освіти, права та обов’язки сторін (Університету, Підприємства і здобувача освіти), які задіяні у процесі надання та здобуття освіти.

Кафедра комп’ютерних наук проводить популяризацію такої форми здобуття освіти. Це зустрічі з гарантами освітніх програм, завідувачкою кафедри, роботодавцями. У першому півріччі 2024-2025 н.р. було підписано 4 нові угоди про навчання з елементами дуальної освіти: дві угоди на ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” першого (бакалаврського) рівня та дві – на ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” другого (магістерського) рівня. Також є ряд діючих угод. Загалом на цих ОП з елементами дуальної освіти навчають 12 здобувачів. Базами для здобуття практичних навичок є ІТ-команії м. Луцька: ТОВ “МІНТ ІННОВЕЙШН”, ТОВ “СМАРТ ЕКО ЛОДЖІК”, ТОВ “ДРУДЕСК”, ТзОВ ВІЛІЯ, м. Києва: ТОВ “ТРІІУМ”.