Відбулась зустріч із представниками компанії InternetDevels

16 жовтня здобувачі ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології, ОП Кібербезпека та захист інформації першого року навчання зустрілись із представниками компанії InternetDevels – одного із найдавніших партнерів кафедри.

Спікери – Оксана Демчук, керівник ІТ-школи ОхІТ, наставниця дуального навчання компанії та Бойчак Микола – розробник компанії, здобувач ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології першого (бакалаврського) рівня.

На зустрічі запрошені гості розповіли про діяльність компанії, про проєкти, які виконуються. Завідувачка кафедри комп’ютерних наук розповіла про дуальну форму здобуття освіти, про особливості реалізації такої форми навчання в унівреситеті, спікери зі свого боку розповіли про форми реалізації дуального навчання безпосередньо в межах компанії.