Вебінар “Організація персонального порталу дистанційного навчання викладача”

У межах Тижня факультету інформаційних технологій та математики на кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки було проведено вебінар “Організація персонального порталу дистанційного навчання викладача” (спікер Булатецький В. В.). На вебінарі було розглянуто питання використання VPN-мереж для функціонування web-ресурсів на базі віртуальних машин. Зокрема обговорювалось питання механізму функціонування засобів дистанційного навчання в умовах порушення зовнішніх мережевих каналів та ролі регіональних VPN-серверів для доступу до дистанційних курсів. Обговорювалось питання розподілення ресурсів у вигляді персональних порталів дистанційного навчання викладачів та їх частково автономне функціонування в екстремальних ситуаціях. Приділялась увага особливостям налаштування та функціонування Oracle VirtualBox, Ubuntu Server 22.04, Moodle 4.0.1+ та VPN-сервера ізольованого сегменту мережі. Демонструвались та пропонувались рішення застосування віртуальних машин та мереж для викладачів та студентів в навчальному процесі. До вебінару долучились викладачі кафедр Комп’ютерних наук та кібербезпеки, Загальної математики та методики навчання інформатики, слухачі магістратури та бакалаврату спеціальностей факультету, представники Луцького педагогічного коледжу та представники ЗОШ м. Луцька.