Звіт про роботу проблемних груп та наукових гуртків за 2021-2022 н.р.

У межах Тижня факультету інформаційних технологій та математики відбувся звіт учасників постійно діючих проблемних груп та наукових гуртків, що організовані науково-педагогічними працівниками кафедри комп’ютених наук та кібербезпеки.

Сучасні методи організації баз даних. (Науковий керівник: Булатецька Л.В. канд. фіз.-мат. наук, доцент)

Методи налагодження апаратного й програмного забезпечення та адміністрування операційних систем і комп’ютерних мереж (Науковий керівник: Булатецький В.В. кандидат фіз.-мат. наук, доцент.)

Тренди веб-дизайну і сучасні технології верстки. (Науковий керівник: Павленко Ю. С. старший викладач.)

Підвищення обізнаності про актуальні проблеми кібербезпеки. (Науковий керівник: Прус Р. Б. кандидат технічних наук, ст. викладач.)

Програмування в прикладних задачах. (Науковий керівник: Гришанович Т. О. канд. фіз.-мат. наук, доцент)

Ігровий штучний інтелект. (Науковий керівник: Мамчич Т. І. канд. фіз.-мат. наук, доцент)

Сучасні методи організації захисту інформації. (Науковий керівник: Жигаревич О. К., старший викладач.)

Особливості роботи з прикладним ПЗ: звичайне та хмарне. (Науковий керівник: Глинчук Л.Я., канд. фіз.-мат. наук, доцент.)

Кібергігієна (Науковий керівник: Носов В. В. канд. техн. наук, доцент.)