Відбувся другий етап олімпіади ICPC

5 листопада 2022р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап студентської першості світу з програмування ІСРС-2022. Волинський національний університет представляли дві команди:

VNU_1 у складі: Дударєв Андрій, Лопатюк Павло, Панасюк Мирослав (здобувачі першого року навчання освітнього ступеня “бакалавр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології).

VNU_2 у складі: Матюхін Вадим, Федоренко Костянтин (здобувачі другого року навчання освітнього ступеня “бакалавр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології), Ступінь Андрій (здобувач першого року навчання освітнього ступеня “магістр” ОПП Комп’ютерні науки та інформаційні технології).

Команда VNU_1 із результатом 4 розв’язаних задачі зайняла 22-ге місце у турі серед 230 команд з України.

Кафедра комп’ютерних наук та кібербезпеки знову вітає здобувачів із високими результатами та бажає перемог і надалі.