Зустріч здобувачів освіти із представником департаменту кіберполіції Національної поліції України

Сьогодні, 14.11.2022 р., відбулась зустріч здобувачів 1 та 2 років навчання освітніх програм “Інформаційна безпека” та “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” з інспектором відділу протидії кіберзлочинам департаменту кіберполіції Національної поліції України у Волинській області Будчиком Романом Володимировичем. Цей захід відбувся в рамках Меморандуму про співпрацю та партнерство між Волинським національним університетом та Національною поліцією України.

Здобувачам розповіли про види кіберзлочинів, кібершахрайство, шляхи їх подолання, про особливості роботи кіберполіцейських та вимоги до кандидатів на таку посаду. Студенти мали можливість поставити питання щодо теми доповіді та роботи кіберполіції вцілому. Також учасником цієї зустрічі був колишній оперуповноважений ГУ Національної поліції України у Волинській області, а зараз асистент кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Жолоб Ярослав Володимирович.