Відбувся семінар з охорони праці для студентів та викладачів

Сьогодні, 28.11.2022 р., студенти та науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки стали учасниками семінару з охорони праці. Спікер – кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету Волинського національного університету Антон Демчук.

Спікер розповів учасникам семінару про вибухонебезпечні предмети, їх види, принципи роботи та правила поведінки із такими предметами. Усіх учасників запросили відвідати курси ефективного володіння та поводження зі зброєю, які проводяться Волинським національним університетом імені Лесі Українки (Юридичний факультет, Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я, Медичний факультет) та Луцьким об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.