Здобувачі ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” розпочинають навчання за дуальною формою освіти

Сьогодні, 28 листопада 2022 р., відбулося підписання тристоронньої угоди про здобуття вищої освіти з використанням елементів дуальної форми навчання між Волинським національним університетом імені Лесі Українки в особі ректора Анатолія Цьося, ТОВ «ДРУДЕСК» в особі директора Олени Левандовської та студентами І курсу ОП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»: Лопатюком П., Валецьким Д., Хомовим Д. Дуальна освіта передбачає поєднання навчання в університеті та на виробництві. Заняття відбуваються за формою поділеного тижня: один день тижня здобувачі знаходяться на підприємстві, іншу частину тижня – в університеті.

І сьогоднішня подія – наслідок співпраці колективу ВНУ імені Лесі Українки й однієї з провідних волинських ІТ-компаній InternetDevels. Найкращі зі студентів, які зарекомендують себе упродовж навчання на виробництві, отримають пропозицію офіційного працевлаштування.