Захист магістерських робіт за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки

Сьогодні, 1.12.2022 р., відбувся захист магістерських робіт за освітньою програмою “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Голова Державної екзаменаційної комісії – Литвиненко Ярослав Володимирович, д.т.н., проф., професор кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Членами ДЕК заслухано результати наукових досліджень магістрантів кафедри. Ці роботи є самостійними завершеними дослідженнями, мають актуальність, наукову новизну та спрямовані на розв’язання прикладних проблем. За результатами успішного захисту здобувачам було присвоєно кваліфікацію магістра комп’ютерних наук.

Особливо були відзначені наступні роботи:

Гордійчук Григорій. Дослідження засобів розробки систем документообігу та реалізація їх у вигляді веб-сервісу (науковий керівник Булатецька Л. В.).

Дацюк Богдан. Дослідження та розробка засобів взаємодії відкритих даних та мікроконтролерних систем (науковий керівник Мамчич Т. І.).

Михальчук Ярослав. Дослідження технологій інтеграції месенджерів у веб-сервіси (науковий керівник Гришанович Т. О.).

Януш Роман. Дослідження та реалізація алгоритмів підбору і валідації репродуктивного матеріалу в допоміжних репродуктивних технологіях (науковий керівник Булатецький В. В.).

Колектив кафедри комп’ютерних наук вітає магістрів із успішним захистом наукових робіт та бажає подальшх успіхів у професійній та науковій діяльності.