Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти

12.04.2022 р. відбулась зустріч завідувача кафедрою комп’ютених наук та кібербезпеки із здобувачами ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” першого року навчання, яка була присвячена формування індивідуальної освіньої траєкторії студента.

Студентам повідомили про те, що цей процес регулюється Положенням про порядок формування індивідуальної траєкторії навчання студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки. Здобувачів ознайомили із алгоритмом обрання дисциплін вільного вибору, з процедурою вибору. Зокрема, у Каталозі вибіркових дисциплін здобувачі можуть відшукати перелік пропонованих до вивчення освітніх компонент, їх описи та силабуси. Також студентам було наголошено, що вибіркові компоненти надають можливість здійснення поглибленої підготовки за спеціальністю, а також сформувати компетентності здобувача відповідно до вимог ринку праці. Здобувачі були ознойомлені із переліком та змістом освітніх компонент вільного вибору, які запропоновано на 2022-2023 навчальний рік кафедрою комп’ютених наук та кібербезпеки.