Відбулось засідання робочої групи щодо обговорення ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” бакалаврського рівня

Сьогодні, 7.04.2022 р., відбулось засідання групи забезпечення та робочої групи щодо перегляду ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” бакалаврського рівня. В обговоренні взяли участь гарант ОП Гришанович Т.О.,члени групи забезпечення та робочої групи: Булатецький В.В., доц. Глинчук Л.Я., керівник школи OxIT Демчук О., здобувач освітнього ступеня Ступінь А.П.,  НПП, які забезпечуються викладання за освітньою програмою.

Кожен із присутніх отримав можливість внести свої пропозиції щодо здійснення освітньої діяльності за освітньою програмою, окреслити шляхи виправлення недоліків.

Ухвалили проєктній групі внести зміни в ОП 2022 р, врахувавши пропозиції членів групи забезпечення, проєктної групи та НПП, винести проєкт ОП та навчальний план на громадське обговорення на сайті університету.