Здобувачі ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології ” – переможці загальноуніверситетського конкурсу

На XVІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» назвали імена переможців загальноуніверситетських конкурсів. Здобувачі ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології ” цьоро року стали переможцями у конкурсі «Кращий молодий програміст ВНУ ім. Лесі Українки».

Диплом І ступеня – Ступінь Андрій, студент 4 курсу із розробкою “Розробка бібліотеки для створення користувацького інтерфейсу та візуального редактора на її основі” (науковий керівник Булатецький В. В.)
Диплом ІІ ступеня  Олексюк Максим, студент 3 курсу із розробкою “Розробка Telegram чат-бота електронного розкладу занять ВНУ імені Лесі Українки” (науковий керівник Павленко Ю. С.)
Диплом ІІІ ступеня –  Дьячек Дмитро, студент 4 курсу із розробкою “Створення гри у жанрі RPG у середовищі Unity мовою програмування C#” (науковий керівник Глинчук Л. Я.)