Відбувся тренінг “Пошук роботи в умовах війни”

Сьогодні, 2.06.2022 р., на факультеті інформаційних технологій і математики зі студентами відбувся тренінг: “Пошук роботи в умовах війни”. Тренерка – Альона Хомюк, профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи.

На тренінгу студенти сформували правильне ставлення до пошуку роботи в умовах війни, саме, з чого потрібно починати. За допомогою методу “Брейнстормінг” проаналізували перешкоди, які заважають на шляху до успіху. Завдяки вправі “Сучасні джерела пошуку роботи” кожний учасник визначив, які дієві способи пошуку саме для його вакансії. А також майбутні випускники дізналися, якими телеграм каналами та іноземними сайтами варто скористатися вже сьогодні. Вправа “Ринок праці” дозволила спробувати оцінити свої професійні можливості. Завдяки тренінгу майбутні випускники дізналися, як результативно шукати роботу, кожен з учасників склав індивідуальний план пошуку роботи.