7 лютого – День безпечного інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного інтернету. З метою інформування школярів про безпечну поведінку в інтернеті була організована зустріч із школярами Борохівської гімназії, яку провели Будчик Роман Володимирович, інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області ДКП НП України та Жигаревич Оксана Костянтинівна, фаховий спеціаліст із кібербезпеки, член наукової організації Кібербезпеки України, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки. Роман Володимирович ознайомив усіх присутніх з платформою #Mriya та проєктами для протидії ворогу в інформаційному просторі. Розповів про відповідальність та наслідки за поширення інформації в соціальних мережах у воєнний стан.

“Дуже важливо дотримуватися кібергігієни, обмежитись від російського контенту, пам’ятати, що кожне фото містить геолокацію”, – повідомила Оксана Жигаревич.

Також розглянули базовий захист мобільного телефону, ПК, захист у соціальних мережах та ін.

Дякуємо за сприяння у проведенні вчительці інформатики Борохівської гімназії Курдельчук Людмилі.