Обговорення освітніх програм з комп’ютерних наук у Луцькому національному технічному університеті

Сьогодні, 8.02.2023 р., на кафедрі комп’ютерних наук Луцького національного технічного університету відбулось обговорення зі стейхолдерами освітніх програм за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки бакалаврського (гарант к.т.н., доц. Ліщина В.О.) та магістерського (гарант д.п.н., проф. Тулашвілі Ю.Й.) Серед запрошених – представники бізнесу Волинського регіону, здобувачі освіти, академічна спільнота. Таку зустріч відвідала завідувач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки, гарант ОП Комп’ютерні науки та інформаційні технології (бакалаврський рівень) Гришанович Т.О.

Під час зустрічі було обговорено особливость освітніх програм, взаємодію із роботодавцями, перспективи запровадження елементів дуальної освіти. Свої пропозиції та зауваження могли висловити усі присутні.

Щиро вдячні завідувачу кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ за запрошення! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.