Здобувачі ОП “Інформаційна безпека” – учасники конкурсу UA30CTF

25.02.2023 р. у м. Києві Держспецзв’язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, провела змагання з кібербезпеки UA30CTF. У змаганні взяли участь 156 студентів III-VI курсів із 22 закладів вищої освіти України, серед них – команда Волинського національного університету у складі: Шепелюк Петро – капітан, Оранський Вадим, Бегларян Товмас, Харчик Андрій. Тренер – ст. викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки, CISO y компанії SOC Prime, Inc. Володимир Гаращенко.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом шести годин команди вирішували 25 завдань як на логіку, так і на пошук та експлуатацію вразливостей, у поєднанні з вирішенням цікавих логічних завдань.

Наша команда стала 15 серед 22 команд – учасниць. Вітаємо учасників команди та тренера та бажаємо подальших перемог!