Здобувачі ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” отримали сертифікати школи DES-2023

З 21.01.2023р. по 5.02.2023р. здобувачі, які навчаються за ОП “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”, були слухачами зимовою школи DATA ENGINEERING AND SECURITY – 2023. Тематика школи: Software Engineering, Основи програмування, HPC, IoT, DataScience, Big data, Cloud, DB, Data processing, Аналіз даних, Machine Learning, CV, NLP, Time series, Сфери практичного застосування AI, CyberSecurity, SoftSkills.

За умовами проведення тренінгів, що проводидись в межах школи, слухачі, які прослухали понад 80% матеріалу, отримали сертифікати. Це Гаврилюк Катерина, Дмитрук Ярина, Лук’янець Єлизавета (КНІТ-13), Возняк Микола, Лащук Максим (КНІТ-33), Юзва Анна (КНІТ-43). Вітаємо!