Відбулась конференція NGSec 2023

26-27 квітня в межах співпраці із Науковою Асоціацією кібербезпеки України здобувачі кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки (ОП Інформаційна безпека та Комп’ютерні науки та інформаційні технології бакалаврського та магістерського рівнів) долучились до конференції NGSec 2023: International Conference on Next Generation Cybersecurity Systems and Applications.

Організатори заходу: Національний авіаційний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет імені Каразіна. Партнерами заходу були Державна службу спеціального зв’язку та захисту інформації України та Наукова Асоціація кібербезпеки України.

Було проведено дві сесії конференції: Cryptography and cryptanalysis – модератор Олександр Кузнецов та Critical information infrastructure, networks and applications security – модератор Сергій Гнатюк, під час яких було преставлено доповіді науковців з України, Грузії, Румунії, Польщі, Італії та Казахстану.