Тиждень академічної доброчесності

24-28 квітня 2023 року у Волинському національному університеті проходив Тиждень академічної доброчесності. Упродовж цього тижня відбувалися різні заходи загальноуніверситетського і факультетських рівнів, на які доєднались здобувачі факультету інформаційних технологій і математики.

Здобувачі освітньої програми Комп’ютерні науки та інформаційні технології під час проходження асистентської практики на кафедрі комп’ютерних наук та кібербезпеки провели бесіди зі здобувачами молодших курсів бакалаврського рівня з питань академічної доброчесності. Ознайомили здобувачів з кодексом академічної доброчесності ВНУ імені Лесі Українки, з процесом перевірки курсових та бакалаврських робіт на плагіат, про академічну відповідальность за недотримання академічної доброчесності.